Odhalení "A" -Ezra

30. srpna 2013 v 17:24 | Admin: Sisi © 2013 |  News


Fanoušci Pretty Little Liars jsou stále šokováni odhalením, které přineslo úterní "Summer Finale". Vše ukazuje nato, že Ezra (Ian Harding) byl "A", nebo přinejmenším byl v týmu "A" po celou dobu ...

Oblíbený 25letý herec mluvil s TVGuide o letním finále a hovořil o "Odhalení", "Arii a Ezrovi" a také o Halloweenském speciálu.

Odhalení "A": "Byl jsem velmi nadšený, protože vím, kolik fanoušků chce aby byly Aria a Ezra spolu a šťastný. No tyto konce jsou pro televizi vážně nudné. A tak jsem velmi nadšený kam to až zašlo, protože já opravdu věřím scenáristům a miluji je. Stále dělají všechno perfektně, nic neodfláknou. Věřím, že příběh posunou dál, a nebudou tuto scénu omlouvat tím, že "Je to blázen" nebo "Je naprosto šílený", protože toto by byl vážených špatný nápad. "
Aria a Ezra: "Mezi nimi je samozřejmě stále láska. Stále tam něco je, ale situace je nyní napjatá. Byli od sebe a Ezra se musel vyrovnávat s několika věcmi, opravdu ho ničilo to, že dítě o kterém si to myslel, opravdu není jeho syn, a tak si vážně nemyslím, aby to bylo tak, že všechno teď hodíme za hlavu a všechno bude jako dřív. "
Halloweenský Speciál: "Nemohu vám s určitostí říci, že jsem tam .. No budu se nacházet velmi blízko Ravenswood. Do jaké míry, prozradit nemohu a ani to nechci říct, protože jsem s halloweenskou epizodou vážně spokojen. Bude to podobat thriler a některé scény budou vážně děsivé. Některé části epizody jsou jako z hororu .. Existují dvě konkrétní scény, které jsou čertovský šílené ... A vlastně celý Ravenswood je opravdu šílený ... "

dekuji za info blogu :shaymitchell-daily.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 David... David... | Web | 31. srpna 2013 v 23:51 | Reagovat

Tenhle díl byl vážně ŠOKUJÍCÍ !:))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Veškeré články na tomto blogu kopírujte se zdrojem.Dekuji za pochopení.